Тактичний рюкзак 56 л KT7002306 Мультикам.PeremogaUA
-15%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 56 л |
| Особливості | Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Грудна стяжка, Анатомічна конструкція |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Мультикам |
- Ціна: 1 450 ₴










