Гідратор-рюкзак, 3 л, питна система Койот Solve 32853 peremogaua

Гідратор-рюкзак, 3 л, питна система Койот Solve 32853
Гідратор (гідропак + рюкзак) або питна система з об'ємом 3 літри.
Гідропак є основною частиною переносної питної системи та є чудовою альтернативою фляжкам і пляшкам. Гідропак (медуза) комплектується спеціальним мундштуком і довгою питною трубкою, яку можна носити в рюкзаку. На відміну від класичних фляг або пляшок, з гідратора зручно пити в стиснених умовах, коли руки зайняті або немає можливості підняти ємність для пиття (наприклад, у окопах або замаскованих вогневих позиціях, що особливо актуально для снайперів).
Гідратор підходить для використання:
-
У тактичних цілях
-
Велосипедистами, МТБ
-
Спортсменами (бігуни, трейлраннінг, спортивна ходьба, скелелазіння)
-
Монтажниками висотниками, робітниками промисловості, промисловими альпіністами
Особливості:
-
Об'єм: 3 літри
-
Зручна широка горловина для легкого наповнення гідратора
-
Хімічно нейтральний матеріал гідропаку для пиття
-
Добре підігнаний рюкзак для перенесення гідропаку
-
Спеціальний мундштук із клапаном (загубник)
-
Знімна питна трубка, міжлямчаста стропа та лямки з застібками Фастекс
-
Рюкзак також можна використовувати для перенесення вантажу (наприклад, денний пайок або засоби гігієни)
Розміри: 45x22x18 см
Вага: 420 г

PeremogaUA.in.ua ‒ це магазин із широким асортиментом тактичних, мілітарних товарів та спорядження.
Ми працюємо з кращими постачальниками, які мають тільки якісний, оригінальні позиції в різних категоріях. Наш клієнт може замовити у нас: термобілизна, термошкарпетки, футболки, поло, куртки, убакс, взуття розміри від 36р. до 48р, сумки, сумки, рюкзаки від 10л. до 118л, ремені, рукавички, термоси, намети, спальники, дощовики, пончо, біноклі, окуляри, лопати, гідратори, жилети, каремати, грілки для рук, фляги для пиття та багато інших позицій представлені на сайті.
Група менеджерів завжди рада допомогти та проконсультувати Вас про товар. Широка характеристика товарів, є розмірна сітка одягу, взуття.
Надсилання товару здійснюється щодня без вихідних, щоб Ви змогли вчасно отримати бажану посилку. За допомогою Нової Пошти, Укрпоштою або ви можете відвідати наш магазин, що знаходиться в м. Київ, вулиця Августина Волошина, 2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solve |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм питної системи/гідратора | 3 л |
| Тип | Гідратор |
| Колір | Койот |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Нейлон |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина: | 18 мм |
| Вага | 0.42 г |
| Об'єм | 3 л |
| Висота | 45 мм |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості | Сумісність із гідратом |
- Ціна: 777 ₴









